Elektronický systém zamykání
s vlastním managementem klíčů

Kontrolovatelné a s možností spravovat uzamykacích oprávnění – může to být tak jednoduché!

Elektronické uzamykací systémy

Elektronické uzamykací systémy u společnosti TG Services – vašeho silného partnera!

Každý zámek, každý klíč a každý přístup zabezpečujeme pomocí vzdálené správy přístupu 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce.

Náš elektronický uzamykací systém s vlastní správou klíčů nahrazuje tradiční uzamykací systémy a je vhodný pro facility management a profesionální bezpečnostní řešení, ale i pro soukromý sektor. K dispozici jsou všechny běžné velikosti cylindrických vložek a různá provedení, například pro trezory ve stěnách, dveře, brány a nábytkové zámky. Bezpečnost tohoto řešení je certifikována, mimo jiné podle směrnice VdS 2156-2. Vlastní klíč je robustní, vodotěsný a odolný vůči vysokým teplotám.

Vaše výhody

  • Dostupnost všech zajištěných objektů pouze prostřednictvím jednoho klíče
  • Řádná evidence pro účely revize
  • Zachování bezpečnosti v případě ztráty klíče v reálném čase
  • Individuální správa oprávnění k uzamykání
  • Intuitivní aplikace komunikuje s klíčem přes Bluetooth


Mnoho našich zákazníků již důvěřuje výhodám našeho elektrického systému.
Máte ještě nějaké otázky? Rádi pro vás vytvoříme vhodné řešení uzamykání.

 

Naše elektronické uzamykací systémy nabízejí komfort, flexibilitu a bezpečnost s neomezenými možnostmi použití! Díky nejmodernější technice jsme schopni nabídnout systém, který odpovídá vašim individuálním požadavkům a hladce zapadne do vaší stávající bezpečnostní koncepce.

Naše služby zahrnují projektování, instalaci a údržbu elektronických uzamykacích systémů. Nabízíme také individuální řešení, která splní vaše specifické požadavky. Ať už se jedná o uzamykací systém pro nástěnné trezory, obytné domy nebo kanceláře.

S našimi nezávislými uzamykacími médii na jeden klíč máte plnou kontrolu nad vstupem do svých prostor. Každý uživatel obdrží individuální klíč s individuálním profilem. Tak můžete exaktně spravovat přístupová práva a zabránit nežádoucímu vstupu.

Víme, že ve věcech bezpečnosti záleží na každém okamžiku. Proto vám v případě potřeby nabízíme zkrácenou reakční dobu, abychom mohli rychle jednat v nouzových případech. Pro zajištění vaší nepřetržité ochrany je vám tým centra tísňového volání k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Náš dělitelný organigram uzamykacích prostředků vám dává možnost rozdělit uzamykací systém do různých úrovní. Různým oddělením nebo zaměstnancům můžete například přiřadit různá přístupová práva. Náš systém je flexibilní a může být upraven našimi pracovníky podle vašich individuálních požadavků, a to kdykoli – 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Naše elektronické uzamykací systémy nabízejí neomezené možnosti použití a jsou vhodné mimo jiné pro provozovatele výtahů, oblast facility, podniky a firmy instalující bezpečnostní systémy. Nabízíme vám možnost mít bezpečnost svých prostor ve vlastních rukou.

U nás si můžete být jisti, že všechny události, ke kterým dojde v uzamykacím systému, budou řádně zaprotokolovány pro účely revize. Tímto způsobem můžete kdykoli sledovat, kdo a kdy otevřel které dveře.

Kontaktujte nás a získejte více informací o našich elektronických uzamykacích systémech a komplexních službách. Nabízíme vám řešení na míru, které uspokojí vaše bezpečnostní potřeby.

Pokud máte další dotazy nebo potřebujete pomoc, neváhejte a kontaktujte nás.
Rádi vám pomůžeme!

Technické tísňové volání

Rychlá a kompetentní pomoc.

Více informací

Tísňové volání osob

Bezpečnost a podpora v nouzových případech.

Více informací

Příjímání hlášení poruch

Individuálně podle vašich požadavků.

Více informací

Kontaktujte nás

Spojte se s námi!
Těšíme se na váš telefonát nebo email!

Zavoláme zpět

Zanechte prosím své telefonní číslo.
Ozveme se vám co nejdříve!