Příjímání hlášení poruch
vašeho pověření.

Přijímáme vaše volání!

Centrum tísňového volání společnosti TG-Services:
spolehlivý příjem hlášení poruch, vždy k dispozici!

Hladký chod technických systémů je pro firmy nesmírně důležitý. Porucha může vést rychle k vysokým nákladům a zpožděním. Proto je rychlý a spolehlivý příjem hlášení poruchy klíčový pro dobu, než dojde k zásahu. Čím lépe jste v tomto ohledu připraveni, tím nižší jsou následné náklady v případě selhání vaší techniky. Naše individuální služba přijímání hlášení poruch vám usnadní život, neboť my vám budeme neustále k dispozici.

 

Přijímání hlášení poruch mimo pracovní dobu

S naší službou přijímání hlášení jsme vám k dispozici 24 hodin denně. Dostanete od nás speciální telefonní číslo, na které můžete přesměrovat volání mimo vaši pracovní dobu. Vaším jménem pak budeme přijímat volání a zdokumentujeme všechny případy. Máte tak vždy přehled o aktuálním stavu svých technických zařízení.

 

Předávání podle opatření

Abyste mohli co nejrychleji opět produktivně pracovat, v případě tísňového volání neprodleně provedeme dohodnuté kroky a opatření. Informujeme vaši pohotovostní službu o nutnosti odstranit poruchu nebo sami učiníme další individuální opatření, abychom zajistili rychlé odstranění problému.

 

Změny služeb a obsahu

Naše služby týkající se přijímání hlášení poruchy individuálně přizpůsobíme vašim potřebám. Pokud se změní vaše požadavky, jsme vždy připraveni přizpůsobit naše služby a společně s vámi najít vhodné řešení.

 

Spolehněte se na naše dlouholeté zkušenosti a využijte naši profesionální službu přijímání hlášení poruchy k rychlému a efektivnímu vyřešení neočekávaných technických poruch!

Kontaktujte nás ještě dnes a získejte více informací o našich službách v oblasti přijímání hlášení poruchy!

 

Tísňové volání z výtahu

Bezpečnost ve výtahu.

Více informací

Technické tísňové volání

Rychlá a kompetentní pomoc.

Více informací

Tísňové volání osob

Bezpečnost a podpora v nouzových případech.

Více informací

Kontaktujte nás

Spojte se s námi!
Těšíme se na váš telefonát nebo email!

Zavoláme zpět

Zanechte prosím své telefonní číslo.
Ozveme se vám co nejdříve!