Údržba je alfou a omegou bezpečného provozu!

Nabízíme kvalifikované servisní služby pro výtahy!

Servis, údržba a instalace výtahů

Spolehlivý výtah je nezbytný pro hladký chod každodenního provozu v budovách. Proto je důležité pravidelně provádět servis a údržbu výtahů, aby byla zajištěna bezpečnost osob i techniky.

Pro zajištění bezpečnosti a funkčnosti výtahů v budovách je nezbytné využívat služeb profesionálního výtahového servisu. Tímto způsobem můžete jako provozovatel zajistit, aby vaše výtahy splňovaly zákonné předpisy a byly vždy v bezvadném stavu.

 

Předpisy

Jako provozovatelé výtahů jste ze zákona povinni splňovat požadavky spolkového zákona o systémech vyžadujících monitorování (ÜAnlG), spolkového nařízení o bezpečnosti provozu (BetrSichV), spolkových Technických pravidel pro provozní bezpečnost (TRBS) a spolkového zákona o bezpečnosti výrobků (ProdSG). Tyto základní právní předpisy zajišťují, že výtahy splňují nejvyšší standardy z hlediska bezpečnosti, spolehlivosti a funkčnosti. Odkazy na příslušné zákony najdete zde.

Pro zajištění dodržení těchto předpisů je důležité zasmluvnit profesionální servis výtahů. Tato servisní firma zajistí nejen pravidelnou údržbu a servis, ale také rychlou a spolehlivou opravu v případě poruchy nebo závady. Servisní firma se postará o to, že váš výtah bude vždy v bezvadném stavu, riziko nehody bude minimalizováno a uživatelé výtahu nebo nájemníci ve vaší nemovitosti budou spokojeni.

 

Poradenství ohledně modernizace

Vedle pravidelného servisu nabízí profesionální servisní firma také komplexní poradenství ohledně modernizace, výměny nebo rozšíření výtahů. Tímto způsobem můžete zajistit, že vaše výtahy budou vždy odpovídat stavu moderní techniky a budou splňovat nejvyšší bezpečnostní a komfortní standardy.

 

Servisní smlouvy

Podle vašich požadavků vám nabízíme služby šité na míru. Společně pro vás najdeme správné řešení – například v podobě servisní smlouvy o úplné, částečné nebo standardní údržbě.

 

Pokud máte další dotazy nebo potřebujete pomoc, neváhejte a kontaktujte nás.
Rádi vám pomůžeme!

Tísňové volání z výtahu a vyproštění osob

Výtah nesmí být provozován bez funkčního tísňového volání – postaráme se o to!

Více informací

Obsluha výtahu a školení

Pravidelné kontroly výtahů jsou povinné – provedeme je za vás!

Více informací

Rutinní volání pro systém tísňového volání z výtahu

Žádný problém pro naši centrálu – usnadněte si život!

Více informací

GSM tísňové volání / Správa SIM karet

Nabízíme vhodné karty a zařízení pro tísňové volání s optimálním tarifem.

Více informací

Posouzení rizik

Pro svůj výtah potřebujete posouzení rizik. Vyhotovíme ho pro vás!

Více informací

Kontaktujte nás

Spojte se s námi!
Těšíme se na váš telefonát nebo email!

Zavoláme zpět

Zanechte prosím své telefonní číslo.
Ozveme se vám co nejdříve!