Lidé v tísni?
Víme, co je třeba udělat.

Zásah podle vašeho zadání. Jistě!

Tísňové volání osob:
bezpečnost a podpora v případě nouze prostřednictvím centra tísňového volání

V mnoha situacích může systém tísňového volání osob zachránit život nebo zajistit rychlou pomoc.
Společnost TG Services nabízí profesionální služby na poli tísňových volání pro firmy i domácnosti. Jsme k dispozici 24 hodin denně a v nouzovém případě zajistíme rychlé a účinné kroky.

 

Profesionální naprogramování a nastavení

Naše systémy tísňového volání nastavuje a programuje náš vyškolený personál. Klademe zvláštní důraz na bezpečné nastavení a používání pro naše zákazníky. Naše systémy chráníme bezpečnostními kódy a připojujeme je k našim redundantním řídicím centrům, abychom zajistili rychlou reakci v nouzovém případě.

 

Spolehlivá telefonická podpora

Naši zákazníci se mohou kdykoli obrátit na naši telefonickou podporu a požádat o pomoc při technických nebo jiných problémech. Našim zákazníkům pomáháme profesionálním poradenstvím a rychlou podporou.

 

Pravidelné rutinní volání

Naše systémy tísňového volání monitorujeme a dokumentujeme prostřednictvím rutinních volání, která se provádí třikrát týdně. Pokud zařízení nereaguje, okamžitě ho zkontrolujeme, zda nemá poruchu, a informujeme zákazníka. Našim zákazníkům nabízíme také celkový přehled rutinních volání u všech zařízení.

 

Příjem tísňových volání s nepřetržitým provozem

Čísla tísňového volání jsou připojena k našemu centru tísňového volání, které je k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a 365 dní v roce. Všechna příchozí tísňová volání jsou ihned zpracována a zdokumentována. Okamžitě zahájíme předem dohodnuté kroky, a můžeme tak v případě potřeby zalarmovat bezpečnostní nebo záchrannou službu, hasiče či policii.

 

Pasivní správa dat

Údaje našich zákazníků aktualizujeme rychle a spolehlivě, jakmile jsme informováni o jejich změně. To nám umožňuje zajistit, že naše údaje jsou vždy aktuální a že v nouzovém případě spolehlivě provedeme dohodnuté kroky.

 

Shrnutí

Systém tísňového volání osob nabízí bezpečí a podporu v mnoha situacích. Společnost TG Services nabízí profesionální služby v oblasti programování, nastavení a monitorování systémů tísňového volání. Naše nepřetržitá telefonická podpora a rychlá reakce v nouzovém případě zajišťují, že se naši zákazníci mohou vždy spolehnout na rychlou a spolehlivou pomoc.

 

Kontaktujte nás ještě dnes a získejte více informací o našich službách v oblasti systému tísňového volání osob!

Tísňové volání z výtahu

Bezpečnost ve výtahu.

Více informací

Technické tísňové volání

Rychlá a kompetentní pomoc.

Více informací

Příjímání hlášení poruch

Individuálně podle vašich požadavků.

Více informací

Kontaktujte nás

Spojte se s námi!
Těšíme se na váš telefonát nebo email!

Zavoláme zpět

Zanechte prosím své telefonní číslo.
Ozveme se vám co nejdříve!